לוד בין יאוש לתקווה עונה 2 פרק 3


פרק חדש של לוד בין יאוש לתקווה עונה 2 לצפייה ישירה ערוץ 8 בסדרת דוקו מרתקת על עיר מעורבת, שבמרכז עלילת לוד בין יאוש לתקווה עונה 2 פרק 3 לאחר שנתיים וחצי בהם כיהן מאיר ניצן בתפקיד יו"ר הוועדה הממונה, ניתן היה להרגיש את ניצני השינוי; מפלס האלימות ירד, הגרעון נמחק, ניצן רכש את אמונם של האזרחים הערבים בעיר, מאות סטודנטים עברו להתגורר בלוד. אלא שאז הוא נאלץ לעזוב, מועד הבחירות לרשויות המקומיות התקרב. מערכת הבחירות שיצאה לדרך באפריל נתנה מיד את אותותיה ובלוד כמו בלוד, הכל פרץ החוצה בצורה שאיש לא ייחל לה. עיקר המאבק על רשות העיר ניטש בין שני מועמדים יורם מרציאנו, פוליטיקאי וותיק ומיומן ויאיר רביבו, מי שהיה מנכ"ל העירייה תחת ניצן. כניסתו של עו"ד יאיר רביבו לבניין העירייה לוותה בתקיעת שופרות ושמחה לא קטנה בקרב היהודים בלוד וחשש לא קטן בקרב המגזר הערבי. זאת הייתה הפעם הראשונה שהביטוי לשינוי הדמוגרפי שעבר על העיר בעשרת שנות הוועדה הממונה בא לידי ביטוי באופן ממשי. בשנים הללו עזבו רבים מבני המעמד הבינוני, החילוני את העיר. האליטה החדשה שנוצרה באה מקרב בני הגרעין התורני, מאות משפחות דתיות לאומיות, אשר הגיעו ללוד ותפסו עמדות מפתח בעירייה.

תקציר לוד בין יאוש לתקווה 2 פרק 3: חלקה השני של העונה החדשה, מלווה את שנתם הראשונה של ראש העיר יאיר רביבו ומנכ"ל העירייה הנבחר אהרון אטיאס. בשנה זאת יחסי האמון והדו קיום אותם יצר מאיר ניצן עם האוכלוסייה הערבית בעיר עומדים בפני מבחן לא פשוט תחת הנהגת העיר החדשה. הדברים מגיעים לידי משבר חריף בימי מבצע צוק איתן. אך מעל כל עניין אחר, מעל העיר ומעל פרקי העונה השנייה ממשיך לרחף צל  גדול ואפל; ניסיון ההתנקשות בעבד אזברגה. גם עבד עצמו שהתעורר אחרי 75 ימי תרדמת, לא ידע לתת תשובה כלשהי לשאלה, מי ירה בו?

לוד בין יאוש לתקווה 2 פרק 3 לצפייה ישירה:
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן לא מציג אותם באתר. אנו מאפשרים צפייה ישירה רק דרך אתרים המאפשרים זאת בצורה חוקית.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה